بانک خوب سرمایه است

   
 
  • سامانه پیوند

   سامانه پیوند بانک مرکزی به‌منظور تأمین امنیت تراکنش‌های موبایلی USSD(* ... #) و جلوگیری از افشای شماره کارت‌های بانکی مشتریان از طریق شرکت‌های خدمات پرداخت (PSP) و اپراتورهای تلفن همراه طراحی و پیاده‌سازی شده است.

   این سامانه با دریافت شماره کارت بانکی و موبایل مشتریان و برقراری ارتباط میان این دو، امکان انجام تراکنش‌های امن بر بستر USSD را فراهم می‌سازد. از آنجا که بانک مرکزی مقرر داشته است خدمات موبایلی مبتنی بر USSD(* ... #) به شکل فعلی (ارسال شماره کارت برای اپراتورهای مخابراتی در کانال USSD) به‌طور کامل قطع شود، از آن زمان به بعد «سامانه پیوند» وظیفه ارتباط میان کارت و موبایل مشتریان را بر عهده خواهد داشت.

   بدین ترتیب در صورت ثبت شماره موبایل و کارت مشتری در این سامانه پیوند، در زمان انجام این قبیل تراکنش‌ها دیگر نیازی به ورود شماره کارت توسط مشتریان وجود نداشته و مشتری تنها نسبت به انتخاب کارت از لیست ارائه‌شده توسط سامانه پیوند اقدام خواهند نمود.

   از طریق لینک این سرویس (موجود در وب‌سایت بانک) این امکان وجود دارد که مشتریان بانک شماره کارت نقدی سرمایه خود را به شماره تلفن همراه خود در سامانه پیوند بانک مرکزی متصل یا نسبت به تغییر، انفصال و یا استعلام شماره کارت متصل به موبایل خود اقدام نمایند.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است