بانک خوب سرمایه است

   
  • درباره برنامک رمز ساز سرمایه

   درباره برنامک رمز ساز سرمایه

   نظر به ﮔﺴﺘﺮش روز افزون ﺷﯿﻮه ﻫﺎی ﭘﺮداﺧﺖ و رﺷﺪ روﺷﻬﺎی ﺳﻮء اﺳﺘﻔﺎده از آنها در عصر حاضر، ﺑﺎﻻ ﺑﺮدن اﻣﻨﯿﺖ تراکنش های ﺑﺎﻧﮑﯽ ﯾﮑﯽ از چالش های اﺻﻠﯽ بانک ها می­باشد که در اﯾﻦ بین ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﺑﻮدن ﻧﺮخ اﺳﺘﻔﺎده از ﮐﺎرت به ویژه به صورت ﻏﯿﺮ ﺣﻀﻮری ﻫﻤﭽﻮن درﮔﺎه ﻫﺎی ﭘﺮداﺧﺖ اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ، ﺑﺎﻻ ﺑﺮدن اﻣﻨﯿﺖ اﯾﻦ ﻧﻮع تراکنش ها از اوﻟﻮﯾﺖ ویژه ای ﺑﺮﺧﻮردار ﺷﺪه اﺳﺖ. لذا بانک سرمایه به منظور صیانت از حسابهای مشتریان ارجمند خود و فراهم ساختن فضایی کاملاً امن برای ایشان جهت انجام تراکنش های مالی غیر حضوری مبتنی بر کارت در فضای دیجیتال، خدمت جدید سامانه رمز ساز بانک سرمایه را که با محوریت استفاده از اپلیکیشن (نرم افزار موبایلی) برنامک رمز ساز سرمایه طراحی و پیاده سازی گردیده، به شرح جزئیات ذیل تأمین نموده است. با بهره برداری از سامانه مذکور توسط مشتریان امکان تولید رمز‌های پویا‌ و یکبار مصرف در تراکنش های مبتنی بر رمز دوم‌ کارت‌های نقدی سرمایه، فراهم خواهد شد.


   ویژگی های برنامک رمز ساز بانک سرمایه

   • عدم نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه توسط مشتریان
   • عدم خرابی، اتمام باطری، مفقودی و... در مقایسه با مدل های سخت افزاری
   • امکان فعالسازی نرم افزار از طریق اینترنت بانک سرمایه و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه بانک
   • امنیت بیشتر در مقایسه با نرم‌افزار رمزساز مبتنی بر کدهای دستوری(USSD)
   • امکان دریافت رمز یکبار مصرف جهت ورود به اینترنت بانک و موبایل بانک سرمایه
   • سهولت در فرآیند نصب و راه‌اندازی

   نحوه فعال سازی و استفاده از برنامک رمز ساز بانک سرمایه

   • دانلود و نصب برنامک رمز ساز سرمایه متناسب با سیستم عامل تلفن همراه از لینک های بالای صفحه و اینجا
   • فعال سازی از طریق مراجعه به اینترنت بانک سرمایه:
   1. مراجعه به لینک فعال سازی برنامک رمز ساز در قسمت تنظیمات
   2. وارد کردن شماره کارتی که مایل به فعال شدن رمز دوم یکبار مصرف برای آن هستید
   3. فعالسازی برنامک رمز ساز بوسیله کد چهار رقمی پیامک شده به تلفن همراه
   4. استفاده از رمزهای یکبار مصرف تولید شده
   • فعال سازی از طریق مراجعه به شعب بانک سرمایه

   همچنین در آینده نزدیک امکان فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف پویا از طریق تمامی خودپردازهای بانک سرمایه نیز فراهم خواهد گردید که اطلاع رسانی مقتضی از همین طریق صورت می­پذیرد.

   شایان ذکر است رمزهای تولیدی برای مدت زمان 60 ثانیه معتبر بوده و پس از آن دیگر قابل استفاده نمی‌باشند. پس از این زمان کاربر باید مجدداً نسبت به اخذ رمز یکبار مصرف جدید اقدام نماید که این امر باعث می‌شود حتی در صورت افشای رمز فوق، متخلفان نتوانند از آن سوء استفاده نمایند و جرایم و تقلب در حوزه برداشت‌های غیر‌مجاز اینترنتی به‌صورت چشمگیری کاهش یابد.

   لذا با توجه به سیاست ها و دستورات بانک مرکزی مبنی بر حذف رمزهای ایستا از تاریخ 15/10/98، از مشتریان گرامی صمیمانه تقاضا می­گردد چنانچه هنوز از رمز ایستا استفاده می نمایند به منظور ارتقای امنیت پرداخت و کاهش مخاطرات ناشی از برداشت های غیر مجاز و سوءاستفاده از کارت های بانکی در تراکنش های اینترنتی، در اسرع وقت از طریق مراجعه به یکی از شعب این بانک و یا اینترنت بانک سرمایه خود نسبت به فعال­سازی رمز دوم یکبار مصرف (پویا) اقدام نمایند.


   مشتریان گرامی می­توانند به منظور راهنمایی بیشتر در خصوص نصب و استفاده از برنامک رمز ساز سرمایه راهنمای فعالسازی برنامک رمز ساز سرمایه را از لینک بالا یا اینجا دریافت و به دقت مطالعه نموده و یا با مرکز صدای سرمایه بانک سرمایه به شماره 4373-021 تماس حاصل فرمایند.

   لازم به ذکر است از آن جا که برای نصب این نرم افزار نیاز به دریافت کد چهاررقمی می باشد، لذا آن دسته از مشتریان ارجمندی که مایل اند تا از صحت شماره موبایل اعلامی خود نزد بانک اطمینان یابند و یا شماره جدیدی را برای این منظور اعلام نمایند، لطفاً به شعب بانک سرمایه مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل فرمایند.

   فایل ها
   فایل کاتالوگ

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است