بانک خوب سرمایه است

   
  • بانک سرمایه قهرمان بی‌رقیب والیبال کشور

   برای دومین سال پیاپی

   بانک سرمایه قهرمان بی‌رقیب والیبال کشور

   بانک سرمایه قهرمان بی‌رقیب والیبال کشور

   تیم والیبال بانک سرمایه با شکست تیم پیکان در دو دیدار متوالی، جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد تا باری دیگری نماینده ایران در رقابت های جام باشگاه های آسیا و جام باشگاههای جهان شده و عنوان قهرمانی سی امین دوره لیگ برتر را به دست آورد.

   دور برگشت مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» روز یکشنبه 22 اسفند 95 با دو دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری شد.
   بازیکنان بانک سرمایه نیز در سه ست متوالی و با امتیازهای 33 بر 31، 25 بر 20 و 25 بر 18 برابر پیکان به پیروزی رسید تا در دومین حضور خود در لیگ برتر والیبال برای دومین بار عنوان قهرمانی را به دست آورد.
   شایان ذکر است در این دیدار که تیم پیکان تهران میزبان بانک سرمایه بود، در سه ست متوالی مغلوب بانک سرمایه شد تا شاگردان پیمان اکبری به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر اکتفا کنند.
   مرتضی اکرمی و وحید پورکاشیان داوران اول و دوم این دیدار بودند که بیش از دو هزار و 500 تماشاگر داشت و محمد حسین شفقی و یونس حسن زاده بر آخرین دیدار لیگ برتر والیبال سال 95 نظارت داشتند.
   در نخستین مسابقه این مرحله که برای کسب عنوان سومی لیگ برتر برگزار شد نیز تیم های سایپا تهران و شهرداری ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند و تیم شهرداری ارومیه در مقابل سایپا سه بر دو به پیروزی رسید و عنوان سومی لیگ برتر مردان را از آن خود کرد.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است