بانک خوب سرمایه است

   
 
  • تیم والیبال بانک سرمایه در فینال قهرمانی باشگاه های آسیا

   تیم والیبال بانک سرمایه در فینال قهرمانی باشگاه های آسیا

   تیم والیبال بانک سرمایه با پیروزی مقتدرانه 3 بر صفر مقابل شانگهای گلدن چین به فینال رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا راه یافت.

   به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، تیم والیبال این بانک که به عنوان نماینده ایران در هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در میانمار حضور دارد موفق شد با اقتدار و بدون شکست به فینال این دوره از مسابقات صعود کند.

   تیم والیبال بانک سرمایه، که اولین سال تاسیس خود را پشت سر می گذارد و همچنین اولین حضور خود در مسابقات آسیایی را تجربه می کند، در مرحله نیمه نهایی مقابل تیم شانگهای گلدن چین به میدان رفت که در پایان موفق شد در سه ست متوالی و با نتایج 28 بر 26، 25 بر 16 و 25 بر 21 از سد حریف خود بگذرد و جواز حضور در فینال مسابقات را کسب کند.

   شاگردان مصطفی کارخانه در فینال این دوره از مسابقات باید روز چهارشنبه مورخ 10 شهریور ماه از ساعت 19 به وقت محلی و 17 به وقت تهران در برابر برنده بازی تویودای ژاپن و العربی قطر به میدان بروند.

   اداره روابط عمومی بانک سرمایه این پیروزی ارزشمند و حضور تیم والیبال این بانک را در فینال رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به مشتریان و ورزش دوستان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال موفقیت روز افزون این تیم خوب را آرزومند است.کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است