بانک خوب سرمایه است

   
 
  • تقدیر از بانک سرمایه در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری

   تقدیر از بانک سرمایه در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری

   تقدیر از بانک سرمایه در نمایشگاه مدیریت الکترونیک شهری

   در اولین نمایشگاه بین المللی مدیریت الکترونیک شهری که از تاریخ 28 لغایت 31 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، از بانک سرمایه به خاطر حضور موثر در این نمایشگاه، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، در این نمایشگاه علاوه بر بانک سرمایه تعدادی دیگر از بانک ها و برخی شهرداری های شهرهای بزرگ، سازمان ها و موسسات خصوصی و دولتی نیز شرکت داشتند و آخرین دستاوردهای فنی در عرصه مدیریت الکترونیک شهری را به نمایش گذاشتند.

   در پایان توسط برگزار کنندگان نمایشگاه، بانک سرمایه به عنوان غرفه برتر شناخته شد و لوح تقدیری به رسم یادبود و ارج نهادن به مشارکت های بانک سرمایه در برگزاری پربار نمایشگاه اهدا شد. در انی لوح یادبود از تلاش مجدانه و موثر بانک که سهمی شایسته در پویایی این صنعت به نمایش گذارده است تقدیر و تشکر به عمل آمده است.

   در ادامه این گزارش آمده است: بانک سرمایه به عنوان بانک پیشرو در زمینه خدمات الکترونیک، می کوشد تا این خدمات را هرچه گسترده تر سازد تا به این وسیله ضمن تامین رفاه حال مشتریان، سرعت و دقت مبادلات و عملیات بانکی را تا بالاترین حد ممکن ارتقا دهد.


کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است