بانک خوب سرمایه است

   
 
  • پیام تبریک مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

   پیام تبریک مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

   پیام تبریک مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

   مدیرعامل بانک سرمایه به مناسبت فرارسیدن عید نوروز پیامی به شرح زیر صادر نمود:

   حول حالنا الی احسن الحال...

   بهار بر قرار همیشه، به میعادگاه آمده. او که هماره بی هیچ سستی و فتوری از پس سردترین زمستان ها با مژده زندگی و آغاز دوباره از راه می رسید این بار نیز به وعده وفا کرد و با درختان سبز و زنده اش، در شکست زمستان، طاق نصرت بست.

   آری، بهار باز هم آرام و باوقار بازگشته است تا از پسِ این روزها که شیوع بیماری به سردیِ زمستان افزوده بود، جان های خسته را مرهم نهد و دل های پریشان را آرامی بخشد.

   بهار مبشر زندگی است و خوشا آن که تن و جان را به نسیم روح بخشش سپارد و چشم را به دیدار طلایه داران زیبای سپاهش، غنچه ها و جوانه ها و سبزه های نورسته، روشن سازد.

   البته که ما در از خود گذشتگی های بزرگ کادرهای درمانی کشور در مقابله با کرونا، پیش از این، بهار زیبای جان ها را دیده بودیم اما این بار نیز فرصتی است تا از جان تازه بهارِ طبیعت همت طلبیم و غبار رخوت و سستی از جان بزداییم و در حد توان خویش، با رعایت موبه موی توصیه های بهداشتی و عزم جدی در پرهیز از حضور در اجتماعات مختلف، به آن فرشتگان مهربان مدد رسانیم و باری هرچند کوچک از روی شانه هایشان برداریم.

   در این میان، و در حالی که همکاران خدوم و صادقم در بانک سرمایه و شبکه بانکی کشور می کوشند تا با اجرای دستورات نهادهای متولی در این امر، سهم خویش را در قطع چرخه انتقال ویروس ادا نمایند، شایسته است تا مشتریان گرامی نیز به منظور حفظ سلامتی خویش و نیز خدمت گزاران صدیقشان در شبکه بانکی کشور، از مراجعه غیرضروری به شعب جداً بپرهیزند و از خدمات غیرحضوری در این زمینه بهره ببرند.

   اما بانک سرمایه نیز در سال جدید روند رو به رشد خود را ادامه خواهد داد و مشتریان و سهامداران ارجمند این بانک شاهد اتفاقات بسیار فرخنده تری خواهند بود. ان شاء اله.

   اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بانک سرمایه، فرارسیدن نوروز سال 1399 هجری شمسی را به حضور هم میهنان ارجمند تبریک و شادباش عرض نموده، از درگاه حق تعالی برای ایران عزیزمان سالی سرشار از همدلی، پیروزی، آرامش و سلامتی آرزومندم.

   فرج اله قدمی
   مدیر عامل و عضو هیأت مدیره

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است