بانک خوب سرمایه است

   
  • دریافت نرم‌افزار و راهنمای آن

   دریافت نرم‌افزار و راهنمای آن

   دریافت نرم افزار:
   لطفا پیش از دریافت نرم افزار در صورتی که نسخه قبلی موبایل بانک سرمایه بر روی گوشی شما نصب شده است، این نسخه را از گوشی خود حذف(uninstall) نموده، و پس از مطالعه دقیق نکات اعلام شده در ذیل، نسخه جدید را دریافت و مجددا نصب نمایید. برای دریافت نسخه متناسب با نوع سیستم عامل گوشی خود بر روی گزینه دانلود کلیک و نرم افزار را دریافت نمایید.

   دریافت نسخه مورد نظر

   1. دانلود مستقیم برنامه دانلود فایل
   2. دانلود از طریق sibbank.ir

   .

   .

   نکات قابل توجه در نصب نسخه IOS:

   • برای گوشی آیفون با سیستم عامل IOS 10 یا IOS 9 در قسمت

   Setting -->General-->Profile &DeviceManagement

   فایل مربوطه را انتخاب و بر روی گزینه Verify And Trust کلیک نمایید.

   نکات قابل توجه در نصب نسخه اندروید:
   در صورتی که در نصب نسخه اندروید از طریق browser گوشی با مشکل مواجه شدید، لطفا نسخه browserرا ارتقاء و مجددا برای نصب اقدام نمایید.

   شایان ذکر است نسخه اندروید همراه بانک سرمایه از طریق سایت و اپلیکیشن کافه بازار قابل دریافت می باشد.

   .

   نکات قابل توجه در نصب نسخه جاوا:

   دقت کنید با توجه به ابعاد صفحه نمایش گوشی، نسخه مناسب را انتخاب و نصب نمایید. برای مشاهده ابعاد گوشی می توانید به سایت www.gsmarena.com یا www.gsm.ir مراجعه نمایید.
   جهت نصب برنامه، ابتدا فایل را extract و سپس فایل jar را به گوشی انتقال داده وآن را اجرا نمایید.در اغلب گوشی های جاوا امکان نصب فایل jar بدون مشکل وجود دارد.
   در برخی از گوشی ها (مانند تعدادی از گوشی های سامسونگ) در صورت عدم نصب فایل jar،پس از انتقال هر دو فایل jar و jad بر روی تلفن همراه به جای نصب با فایل jar با اجرای فایل jad نرم افزار را نصب نمایید.
   در صورتی که گوشی دارای سیستم عامل ویندوز باشد ، قبل از نصب برنامه ، باید برنامه Midlet Manager ( برنامه کمکی برای ویندوز موبایل ها ) را از اینجا دریافت و نصب گردد.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است