بانک خوب سرمایه است

   
 
  • کارت واریز مجازی «یک عدد 16 رقمی شماره کارت» است که متصل به‌حساب مشتریان حقوقی و صاحبان کسب‌وکار و حساب‌های مشترک بوده و برای انتقال وجوه به‌حساب دارنده کارت واریز مجازی از طریق «انتقال وجه کارت به کارت» مورداستفاده قرار می‌گیرد.

   کارت اعتباری سرمایه نوعی کارت بانکی از نوع اعتباری (Credit) است که دارنده آن می‌تواند از محل اعتباری که به وی تخصیص داده شده است و حداکثر به‌اندازه سقف اعتبار کارت، بهای کالا و خدمات مورد نیاز خود را از طریق پایانه‌های فروشگاهی(POS) یا درگاه‌های پرداخت اینترنتی(IPG) پرداخت کند. بر اساس فرآیند صدور این نوع از کارت‌ها، پس از تشکیل پرونده اعتباری و مراحل اجرایی فرآیند صدور کارت اعتباری، امکان صدور و دریافت کارت اعتباری به‌صورت آنی در تمامی شعب بانک سرمایه وجود دارد و دارنده کارت می‌تواند نسبت به خرید کالا و خدمات اقدام نماید.

   تک‌کارت سرمایه به‌عنوان یک «کارت هوشمند چندمنظوره» قابل‌ارائه مشتریان بانک سرمایه است. این کارت ویژه بانک سرمایه علاوه بر اینکه کلیه قابلیت‌های کارت نقدی سرمایه را دارا است امکان ارائه خدمات کارتی تکمیلی دیگر و تبدیل چند کارت به یک کارت واحد و ارائه سرویس های متنوعی را نیز دارا است.

   کارت خانواده به مجموعه‌ای از کارت‌های «بن‌کارت ویژه» اطلاق می‌شود که بنا به درخواست سرپرست خانواده برای هر یک از اعضای خانواده وی (همسر، فرزندان، پدر و مادر، خواهر و برادر) صادر می‌گردد. کارت‌های صادرشده شماره اختصاصی داشته و بنام اعضای خانواده صادر می‌شوند و همگی متصل به‌حساب تعیین‌شده توسط سرپرست خانواده می‌باشند.

   کارتی است «مغناطیسی» از نوع «نقدی (Debit)»، «با نام» که بر اساس درخواست مشتری بر روی یکی از حساب‌های مشتری نزد بانک سرمایه باقابلیت ارتباط دیگر حساب‌های مشتری به این کارت به‌عنوان «حساب فرعی» صادر می‌گردد.

   کارت هدیه کارتی است بی‌نام که دارای ماهیت خرید بوده و به دارنده آن اجازه می‌دهد به‌دفعات تا سقف موجودی کارت اقدام به خرید کالا و خدمات از طریق پایانه‌های فروشگاهی (POS) یا درگاه‌های پرداخت اینترنتی (IPG) از فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی کالا و خدمات موردنیاز خود نماید و این‌ کارت‌ها قابلیت پرداخت قبض، خرید شارژ، مانده‌گیری و... را نیز دارند.

   کارت خرید ( بن کارت ) کارتی است «مغناطیسی» از نوع «پیش‌پرداخت Prepaid»، «با نام» که بر اساس درخواست مشتری، با قابلیت «شارژ مجدد» صادر می‌شود و دارنده کارت می‌تواند تا سقف موجودی کارت از مراکز ارائه‌دهنده کالا و خدمات و ترمینال‌های مجاز اقدام به خرید نماید.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است