بانک خوب سرمایه است

   
  • تک کارت با بهره­ گیری از اساسی­ ترین قابلیت کارت­های بانکی، به عنوان ابزاری کارآمد جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ارجمند جهت استفاده از سرویس دستگاه های خودپرداز، پایانه های فروشگاهی (pos)، خدمات اینترنت بانک و ... قادر به ارائه خدمت است. در واقع امکان ارائه خدمات بانکی پیشین به عنوان یکی از بیشمار قابلیت های کارت جدید، در تک کارت گنجانده شده است.

   کارت خانواده به مجموعه ای از کارت های نقدی و غیر نقدی اطلاق می شود که بنا به درخواست سرپرست خانواده برای هر یک از اعضای خانواده وی صادر می گردد. سرپرست خانواده شخصی است حقیقی که دارای یک حساب قرض الحسنه پس انداز، جاری و یا کوتاه مدت عادی نزد یکی از شعب بانک بوده و می تواند مبلغ مورد نظر خود را در هر زمانی از طریق اینترنت بانک و یا مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سرمایه، برای هر یک از اعضای خانواده واریز نماید.

   کارتی است مغناطیسی و با نام که امکان اتصال مستقیم به حساب های پس انداز ، جاری و کوتاه مدت یک مشتری را در بانک سرمایه دارد. نام و نام خانوادگی مشتری، تاریخ انقضاء کارت و شماره 16 رقمی منحصر به فرد هر مشتری بر روی کارت برجسته سازی شده است. نام دیگر این نوع کارت، کارت دبیت میباشد

   کارت مغناطیسی بی نام و قابل انتقال به غیر می باشد. لذا آورنده کارت، دارنده آن محسوب می گردد. این کارت غیر قابل شارژ مجدد میباشد و یکبار مصرف است.

   کارت خرید کارتی است مغناطیسی و با نام، با قابلیت شارژ مجدد که دارنده آن می تواند تا سقف موجودی کارت از مراکز ارایه دهنده کالا و خدمات اقدام به خرید نماید

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است